WYMIANA ZBITEJ SZYBY W TELEFONIE W WARSZAWIE OD 30 MINUT

Wymiana zbitej szybki w telefonach lub tabletach iPhone, Samsung, LG, Sony, Huawei, Xiaomi - Warszawa  Expressgsm
Wymiana zbitej szybki w telefonach lub tabletach iPhone, Samsung, LG, Sony, Huawei Xiaomi - Warszawa Expressgsm

Wymiana szkła w telefonie lub tablecie to żmudny proces wymagający dokładności i precyzji. W związku z tym, że obecne technologie produkcji wyświetlaczy telefonów nie stają się tańsze i odwrotnie technologia staje się bardziej kosztowna, zatem i cena wyświetlacza wzrasta, więc sama wymiana zbitej szybki to także nierzadko duży wydatek. U nas Klient przy wymianie stłuczonego szkła zachowuje: oryginalny ekran i jakość obrazu, jednocześnie realizowana przez nas wymiana szybki to dla Klienta oszczędność rzędu 70% kosztów oryginalnego ekranu.

Dbamy o jakość oferowanych usług, gwarantujemy, że po regeneracji otrzymają Państwo oryginalny wyświetlacz z wymienioną szybą. Zapewniamy, że wszystkie prace wykonywane są na fabrycznym sprzęcie w technologii OCA. Technologia OCA stosowana jest w produkcji ekranów iPhone, Samsung, LG, Sony, Huawei. 90% materiałów, potrzebnych, aby przywrócić wyświetlacz do właściwego stanu, zawsze jest dostępnych w naszym serwisie.

ExpressGSM Warszawa

Pogwarancyjny serwis telefonów,tabletów, laptopów — firma ExpressGSM Wita!
ExpressGSM — specjaliści w dziedzinie naprawienia elektroniki od 2006 roku. Jesteśmy gotowi naprawić urządzenie, nawet jeśli inny serwis Ci odmówił.

Darmowa diagnoza

Nasze wysokiej jakości usługi są wykonywane w oparciu o ogólnodostępny cennik, z którym zapoznać się może każdy Klient. Naszym atutem jest terminowość oraz trzymiesięczna gwarancja po wykonanej usłudze.
Diagnostykę natomiast przeprowadzamy bezpłatnie.

Konsultacje telefoniczne

Nasi serwisanci udzielają konsultacji w sprawie:
Naprawy telefonów, tabletów, laptopów.
O wykonanej usłudze informujemy telefonicznie.
+48 736 884 557