O FIRMIE

ExpressGSM

Serwis ExpressGSM oferuje usługi w zakresie napraw różnych urządzeń i różnych marek w Warszawie.
Dostępne na rynku technologie wyróżnia wysoka niezawodność, jednak nawet sprzęt najlepszej klasy potrzebuje czasem naprawy. Upadki, wstrząsy, przypadkowe zalania – wszystko to może być przyczyną awarii, której nie powinno się naprawiać samodzielnie, bez odpowiedniej wiedzy. Gadżety Apple i inne modele wykorzystują wszystkie najbardziej innowacyjne technologie, dlatego naprawa wymaga znacznej wiedzy i doświadczenia.
Najczęściej klienci do centrów serwisowych zwracają się, gdy konieczna jest wymiana ekranu w telefonie, tablecie lub z pytaniami w zakresie napraw notebooków.
Eksperci firmy ExpressGSM znają się na naprawach elektroniki użytkowej jak nikt. Na swoim koncie mamy ponad 12500 udanych napraw. Dzięki ponad 12-letniemu doświadczeniu nasi specjaliści są w stanie dokonać naprawy gadżetów szybko i sprawnie, o czym przekonało się już wielu klientów.

Serwis ExpressGSM znajduje się w Warszawie przy ulicy Belwederskiej 2. Jeśli potrzebujesz naprawy Twojego telefonu, tabletu lub laptopa – odwiedź nas. Gwarantujemy miłą i fachową pomoc. Skontaktuj się z centrum serwisowym ExpressGSM w Warszawie, jeśli potrzebna Ci:

naprawa telefonu
naprawa tabletu
naprawa laptopa
wymiana szkła w telefonie lub tablecie
diagnostyka urządzeń


Firma ExpressGSM oferuje również bezpłatne konsultacje. Jeśli nie odpowiada Ci praca urządzenia – skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Oferujemy wymianę szybki w telefonach komórkowych, tabletach : iPhone, SONY, LG, SAMSUNG, MICROSOFT, NOKIA, HUAWEI, MYPHONE, ALCATEL, HTC, ASUS.

Wymiana zbitej szybki lub wyświetlacza odbywa się od 30 minut w przypadku części. 90% części jest zawsze w serwisie.

Idąc naprzeciw wymaganiom współczesnego rynku telekomunikacyjnego oferujemy Państwu profesjonalną wymianę szyby/digitizera metodą OCA. Jest to bezpieczna metoda, którą stosują również producenci smartfonów do sklejenia szyby z wyświetlaczem.

W przypadku wykonania usługi dla firm wystawiamy „Rachunek dla podmiotowo zwolnionych z VAT”.


Gwarancja na wymienione części i na rodzaj prac trwa 3 miesiące od daty naprawy.

ExpressGSM Warszawa

Pogwarancyjny serwis telefonów,tabletów, laptopów — firma ExpressGSM Wita!
ExpressGSM — specjaliści w dziedzinie naprawienia elektroniki od 2006 roku. Jesteśmy gotowi naprawić urządzenie, nawet jeśli inny serwis Ci odmówił.

Darmowa diagnoza

Nasze wysokiej jakości usługi są wykonywane w oparciu o ogólnodostępny cennik, z którym zapoznać się może każdy Klient. Naszym atutem jest terminowość oraz trzymiesięczna gwarancja po wykonanej usłudze.
Diagnostykę natomiast przeprowadzamy bezpłatnie.

Konsultacje telefoniczne

Nasi serwisanci udzielają konsultacji w sprawie:
Naprawy telefonów, tabletów, laptopów.
O wykonanej usłudze informujemy telefonicznie.
+48 736 884 557